Каховка
» З 1 липня в Україні складають іспити за новими екзаменаційними питаннями з ПДР

  З 1 липня в Україні складають іспити за новими екзаменаційними питаннями з ПДР


  З 1 липня в Україні складають іспити за новими екзаменаційними питаннями з ПДР


  Головний сервісний центр МВС презентував нові екзаменаційні питання зі знань Правил дорожнього руху, за якими з 1 липня складають іспити для отримання посвідчення водія. Також тепер перевірити свою підготовку до іспиту можна безкоштовно на офіційному сайті ГСЦ МВС (hsc.gov.ua).

  Оновлення теоретичної частини іспиту є одним з надважливих кроків впровадження нових стандартів складання іспитів для отримання посвідчень водія. Тепер людина не буде стикатися з такими проблемами як: невідповідність питання категорії, низька якість зображення на ілюстративних матеріалах до питання, не буде робити помилки у випадках наявності двох правильних відповідей, складних або заплутаних формулюваннях.

  «У нових тестах питання актуалізували, виправивши їх відповідно до сучасної ситуації на дорогах, більше уваги приділили практичним навичкам, котрі знадобляться майбутнім водіям під час керування транспортним засобом. Окрім цього, питання згрупували відповідно до категорій водійського посвідчення. Таким чином, водіям легкових автомобілів, наприклад, не доведеться відповідати на питання, пов’язані з управлінням автобусів чи вантажівок. Питання тесту зорієнтовані на те, щоб людина, яка вивчила правила дорожнього руху, могла із легкістю відповісти на них. А до кінця 2017 року заплановано впровадження посиленого контролю над процесом складання іспитів – фото та відеофіксації», - зазначає начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

  Інших змін теоретична частина іспиту не зазнала: тест триватиме 20 хвилин і складається з 20 питань, що обираються системою рандомно (випадково). Тож, завчити екзаменаційний білет тепер не вийде. Тест обов’язково містить питання за 4 тематичними категоріями: 10 питань із правил дорожнього руху, 4 питання з будови та експлуатації транспортних засобів, 4 питання з основ безпеки руху та 2 питання з надання першої медичної допомоги.

  Над розробкою нових питань працювала експертна група, до складу якої увійшли представники профільних організацій з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного спрямування та співробітники Головного сервісного центру МВС. Загалом було сформовано та опрацьовано більше 2000 питань, що з часом будуть оновлюватися та доповнюватися.

  Протягом березня та квітня Головний сервісний центр МВС вперше провів відкрите он-лайн обговорення. Загалом у обговоренні взяли участь 10 706 українців – серед них і викладачі профільних навчальних закладів, і пересічні громадяни. В середньому щодня надходило близько 100 пропозицій. Експертною групою було опрацьовано 3500 відгуків та внесено 800 поправок до питань з метою усунення двозначності питань або варіантів відповідей.

  Громадяни можуть відкрито переглядати тести та перевіряти свої знання на сайті Головного сервісного центру МВС в онлайн-режимі. А після завершення навчання у навчальному закладі з підготовки та перепідготовки водіїв сміливо йти складати іспит до сервісних центрів МВС. Станом на червень 2017 року вартість складання теоретичного та практичного іспитів становить 26 гривень, а бланк посвідчення водія — 201 грн. Тож, працівники сервісних центрів МВС наголошують, що не потрібно звертатися до сторонніх осіб, котрі можуть ввести в оману чи ошукати при отриманні даної послуги.

  Проконсультуватися та отримати необхідні пояснення завжди можна за телефоном (044) 290-18-99 або на офіційній сторінці Головного сервісного центру МВС у Facebook. Ознайомитися з інформацією щодо отримання послуг можна на сайті hsc.gov.ua.

  источник Херсон Дэйли


  Похожие новости
 • Новокаховський сервісний центр МВС перерахував до міського бюджету 810 тис. грн.
 • Мобільний сервісний центр МВС рушає в перший рейс
 • Увага! 21 грудня на дорогах України ожеледиця
 • На Херсонщині виявили водія з наркотиками у шприці
 • Сервісні центри МВС розпочнуть видавати міжнародне посвідчення водія

Добавить комментарий
 • wink winked smile am
  belay feel fellow laughing
  lol love no recourse
  request sad tongue wassat
  crying what bully angry
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  ***
Фото новини
події дня
 • 28 сентябрь

  Відвідав регіональний фестиваль-конкурс «Заставнівська юшка» - Максим Бурбак

  Максим Бурбак на своїй сторінці в соціальній мережі facebook повідомив про те, що: - Сьогодні відвідав регіональний фестиваль-конкурс «Заставнівська

  Подробнее 0
Новi статтi
29 сентябрь Новостворені ОТГ отримали у свою землі сільгосппризначення - Максим Бурбак

28 сентябрь Відвідав регіональний фестиваль-конкурс «Заставнівська юшка» - Максим Бурбак

27 сентябрь Черговий круглий стіл зі службою зайнятості та роботодавцями - Максим Бурбак

26 сентябрь Провели розширену нараду з головами створених ОТГ - Максим Бурбак

24 сентябрь Провели робочу нараду з питань забезпечення житлом учасників АТО-ВПО - Максим Бурбак

Топ новини
У середині вересня в Херсоні відбудеться виставка собак
31 август

У середині вересня в Херсоні відбудеться виставка собак

Трасу Каховка-Скадовськ перегородило дерево, що впало
04 сентябрь

Трасу Каховка-Скадовськ перегородило дерево, що впало

У Бериславі 17-річна дівчина пропала по дорозі на практику
03 сентябрь

У Бериславі 17-річна дівчина пропала по дорозі на ...

Житель Берислава вирощував коноплю у себе у дворі
06 сентябрь

Житель Берислава вирощував коноплю у себе у дворі

Херсонські школи - в рейтингу найкращих за результатами ЗНО
01 сентябрь

Херсонські школи - в рейтингу найкращих за результатами ...