Каховка
» » Рада схвалла підписання угоди між Україною та ЄС про виділення 97 млн. євро на підтримку децентралізації

  Рада схвалла підписання угоди між Україною та ЄС про виділення 97 млн. євро на підтримку децентралізації


  Рада схвалла підписання угоди між Україною та ЄС про виділення 97 млн. євро на підтримку децентралізації 20 квітня Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між Урядом України та Європейською Комісією, що діє від імені Європейського Союзу, про фінансування «U-LEAD з Європою: Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку».

  Підписати зазначену угоду Уряд уповноважив Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

  Нова програма, яка започатковується в рамках цієї угоди, розрахована на чотири роки і спрямована на підтримку реформи місцевого самоврядування, децентралізації в Україні, а також регіонального розвитку. Загальна сума фінансування за програмою - 97 млн. євро.

  «Сьогодні вкрай важливо навчити лідерів громад користуватися можливостями, які вони отримують завдяки децентралізації, визначати пріоритети регіонального розвитку, готувати інвестиційні проекти, щоб розвивати території та місцеву інфраструктуру, покращувати рівень життя людей. Така масштабна допомога від ЄС дозволить нам пройти цей шлях швидше», - зазначив Геннадій Зубко.

  Передбачається, що політичний нагляд і координація діяльності програми здійснюватиметься Мінрегіоном через Центральний офіс реформ, у співпраці з ЄС, іншими міжнародними донорами, центральними та місцевими органами влади, залученими у процес децентралізації.

  За інформацією Геннадія Зубка, програма має два основних компоненти:

  1. Зміцнення спроможності для реалізації реформ децентралізації та регіональної політики: навчання для місцевої влади на всіх рівнях, тематичні консультації, підтримка професійної освіти для посадових осіб виконавчих органів влади, навчання з управління проектним циклом.

  2. Центри надання адміністративних послуг та підвищення обізнаності громадян про місцеве самоврядування: комплексні відновлювальні роботи, надання обладнання для понад 600 ЦНАП, навчання для місцевого персоналу ЦНАП, кампанія з підвищення обізнаності.

  Довідково

  U-LEAD «Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку» реалізується в Україні Європейським Союзом та його країнами-членами: Німеччиною, Швецією та Польщею через Німецьке товариство з питань міжнародної допомоги (GIZ) та Шведську агенцію міжнародного розвитку (SIDA).

  Формування коштів Програми: ЄС – 90 млн. євро, ФРН – 6 млн. євро, Швеція – 1 млн. євро.

  Центральний офіс реформ при Мінрегіоні включатиме представників ЦОВВ, ЄС, держав-членів ЄС, міжнародних організацій, асоціацій місцевого самоврядування, провідних експертів.

  Регіональні офіси реформ створюються в усіх областях України як юридичні особи для підтримки впровадження реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації повноважень, реформування державної регіональної політики.

  У перспективі Регіональні офіси реформ мають стати основою для формування повноцінних Агенцій регіонального розвитку.
  Урядовий портал


  Похожие новости
 • Відтепер українці можуть зараховувати на власні рахунки кошти від родичів з-за кордону
 • Зайва податкова накладна: виправляємо помилку
 • Відбулися засідання депутатських комісій
 • Горсовет запустил проект социальной рекламы в городе
 • Відбулася V сесія Каховської районної ради

Добавить комментарий
 • wink winked smile am
  belay feel fellow laughing
  lol love no recourse
  request sad tongue wassat
  crying what bully angry
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  ***
Фото новини
події дня
Новi статтi
13 декабрь У аеропорту «Херсон» привітали 100-тисячного пасажира

13 декабрь Найсильніша Каховчанин серед ветеранів

13 декабрь З бюджету виділять ще по 3 грн на дитину

12 декабрь Максим Бурбак пропонує організувати перегляд кінострічки "Кіборги" для молоді

12 декабрь Україна втрачає 30% газового транзиту

Топ новини