Каховка
» » Ігор Жданов: У кожній об’єднаній територіальній громаді мають бути штатні фахівці, відповідальні за молодіжну політику і спорт

  Ігор Жданов: У кожній об’єднаній територіальній громаді мають бути штатні фахівці, відповідальні за молодіжну політику і спорт


  Ігор Жданов: У кожній об’єднаній територіальній громаді мають бути штатні фахівці, відповідальні за молодіжну політику і спорт


  Міністр молоді та спорту, представник партії «Народний фронт» Ігор Жданов наголошує на необхідності напрацювання базової моделі функціонування та розвитку фізкультури і спорту в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

  Про це він сказав на виїзному засіданні колегії Мінмолодьспорту щодо розвитку фізичної культури та спорту в сільських і селищних територіальних громадах в умовах децентралізації влади, що пройшло на Житомирщині.

  Члени колегії разом з керівництвом Житомирської ОДА, начальниками профільних управлінь та головами ОТГ обговорили проблемні питання, які необхідно вирішити для збереження системи масового, дитячого й резервного спорту в процесі створення об’єднаних територіальних громад, особливо у сільській місцевості.
  Ігор Жданов: У кожній об’єднаній територіальній громаді мають бути штатні фахівці, відповідальні за молодіжну політику і спорт

  Ігор Жданов зазначив, що Мінмолодьспорту стурбоване такими викликами як відсутність у статутах громад пріоритетності розвитку фізкультури й спорту, сучасної матеріально-технічної бази, чітких механізмів забезпечення фінансування діяльності спортзакладів і ДЮСШ на території ОТГ та збереження їх тренерсько-викладацького складу.

  «Тому перед нами стоїть завдання спільно напрацювати базову модель функціонування та розвитку фізкультури і спорту в ОТГ. Принципово важливо, щоб в апараті кожної ОТГ були штатні працівники, відповідальні за фізкультуру й спорт, а також молодіжну політику. Інакше нікому, крім поодиноких ентузіастів та волонтерів, буде займатися цими напрямками роботи», - наголосив міністр.

  Ігор Жданов, зокрема, проінформував присутніх, що вже практично завершена підготовка до розгляду Кабінетом Міністрів постанови «Про затвердження державного соціального стандарту у сфері обслуговування закладами фізичної культури і спорту».

  «Це дозволить спитати на місцях, чи виконуються ці стандарти, чи не виконуються, а також забезпечити керованість процесами реалізації відповідної державної політики», - зазначив він.

  источник НФ


  Похожие новости
 • Засідання колегії райдержадміністації
 • Таврийск отделят от Новой Каховки?
 • На Херсонщині розпочинається виборча кампанія
 • 30 квітня відбудуться перші вибори у двох об’єднаних громадах на Херсонщині
 • Ігор Жданов: 2017-й стане роком масштабного відродження спортивної інфраструктури на місцях

Добавить комментарий
 • wink winked smile am
  belay feel fellow laughing
  lol love no recourse
  request sad tongue wassat
  crying what bully angry
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  Радiо

  Радио онлайн

  Хіт FM

  зараз грає:
  Слушать другое радио
Фото новини
 • 01/04
 • В Каховке депутаты от Оппоблока «зарубили» ремонт городских дорог
  31/03
 • Дітей області безкоштовно оздоровлять у літньому таборі
  31/03
 • Полиция разыскивает пропавшую 18-летнюю девушку из Посад-Покровского
  31/03
 • 29 березня 2017 року на стадіоні «Енергія» відбулась відкрита першість з легкої атлетики (багатоборство), присвячена пам’яті Юрія Мелешка.
  31/03
 • Арсеній Яценюк про його заочний арешт в Росії: Слідчий комітет РФ і російські суди виконали пряму вказівку Путіна (відео)
  31/03
 • Новокаховские полицейские задержали браконьеров (фото)
  31/03
 • На Херсонщине иностранцы оценивали новую переносную школу
  31/03
 • У Голопристанському районі пройшли спільні командно-штабні тренування по організації гасіння масштабних лісових пожеж
  31/03
події дня
 • 31 март

  В Каховке депутаты от Оппоблока «зарубили» ремонт городских дорог

  «Плодотворно» поработали депутаты Каховского городского совета на последней сессии, состоявшейся 30 марта, которая длилась 8 с половиной часов. К

  Подробнее 0
Новi статтi
01 апрель "Рішення російського суду про заочний арешт Арсенія Яценюка - це продовження гібридної війни

31 март В Каховке депутаты от Оппоблока «зарубили» ремонт городских дорог

31 март Дітей області безкоштовно оздоровлять у літньому таборі

31 март Полиция разыскивает пропавшую 18-летнюю девушку из Посад-Покровского

31 март 29 березня 2017 року на стадіоні «Енергія» відбулась відкрита першість з легкої атлетики

Топ новини