Каховка
» » В Каховці виконком втретє не спроможний провести засідання

  В Каховці виконком втретє не спроможний провести засідання


  19 жовтня вже втретє не вдалась спроба провести чергове засідання виконкому. Причиною є відсутність кворуму.

  Від самого понеділка виконавчий комітет Каховської міської ради не може провести засідання, адже, явка членів комітету надзвичайно низька.

  Так, 19 жовтня, між міським головою Андрієм Дяченко та секретарем міської ради Лілією Дроздік зав’язалась жвава, але коротка дискусія з приводу наявності кворуму. Адже, присутні були 8 осіб, серед яких – перший заступник мера Олег Кожемякін.

  Дроздік заявила, що він не є членом виконкому, адже в рішенні сесії, що назначила його на посаду першого заступника, не зазначено включення його до членів виконкому. Більш того, на підтвердження власних слів, секретар ради зауважила, що минулого засідання перший зам був присутній, але не голосував, що можна переглянути у протоколі. На що Дяченко відповів: «Оскаржуйте рішення в суді». Після чого Дроздік покинула кабінет засідання. А, отже, кворум вже точно не був зібраний.  Чи може перший заступник міського голови бути членом виконавчого комітету цієї ради?

  У частині третій статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» встановлено, що заступник міського голови за посадою є членом виконавчого комітету ради. Положення частини сьомої статті 51 вказаного Закону поширює на осіб, які входять до складу виконавчого комітету ради і працюють в ньому на постійній основі, вимоги щодо обмеження сумісності їх діяльності з іншою роботою (діяльністю), встановлені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» для міського голови. Такі вимоги визначено у частині четвертій статті 12 вказаного Закону. Тобто заступник міського голови не може бути депутатом будь-якої ради, але є членом виконавчого комітету. Крім того, у частині дев’ятій статті 51 вказаного Закону міститься пряма заборона входити до складу виконавчого комітету міської ради депутатам відповідної ради, крім секретаря ради.  Наступна «спроба» врешті-решт провести засідання виконкому відбудеться у вівторок, 25 жовтня.


  Похожие новости
 • Опалювальний сезон в Каховці розпочався лише на словах
 • Відбулося засідання тимчасової комісії, створеної за рішенням XII сесії районної ради
 • Мер Каховки про висловлення недовіри: це декларативне рішення, на яке я вже наклав вето
 • До відома депутатів Каховської районної ради
 • Президія по підготовці до VІІ сесії районної ради

Добавить комментарий
 • wink winked smile am
  belay feel fellow laughing
  lol love no recourse
  request sad tongue wassat
  crying what bully angry
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  ***
Фото новини
події дня
Новi статтi
18 декабрь По Херсону провезли танки

18 декабрь У Новій Каховці назріла "сміттєва" проблема

18 декабрь Банківська система України встановила неприємний рекорд

18 декабрь Програма субсидій для малозабезпечених громадян буде продовжена на 2018 рік, - В’ячеслав

18 декабрь Платні дороги в Україні почнуть будувати не раніше 2019 року

Топ новини