Каховка
» » Відбулась XVIIІ позачергова сесія районної ради

  Відбулась XVIIІ позачергова сесія районної ради


  Відбулась XVIIІ позачергова сесія районної ради

  04 серпня о десятій годині ранку в районному будинку культури ім. Фрунзе відбулася ХVIIІ позачергова сесія районної ради VII скликання під головуванням голови районної ради Т.С.Тертичної. У роботі сесії прийняли участь 23 депутата районної ради, керівництво райдержадміністрації та її структурних підрозділів, голови Зеленопідської та Тавричанської сільських об’єднаних територіальних громад, керівники комунальних установ, представники місцевих засобів масової інформації.

  В 30-ти хвилинці депутат районної ради Д.Є.Репілевський порушив питання щодо передачі шкільних автобусів Тавричанській територіальній громаді для перевезення учнів до навчальних закладів. Голова районної ради Т.С.Тертична наголосила, що дане питання потребує детального вивчення, оприлюднення та обговорення, після чого за результатами попереднього опрацювання питання прийняти відповідне рішення.

  Згідно порядку денного сесії було розглянуто 32 питання.

  Депутати прийняли рішення щодо питань приймання-передачі із спільної власності територіальних громад Каховського району у комунальну власність Зеленопідської та Тавричанської сільських об’єднаних територіальних громад закладів освіти, їх основних засобів та інших матеріальних цінностей.

  Затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для підготовки лота для продажу права оренди, за зверненням КФ «Дебет плюс», за межами населених пунктів площею 5,4000 га, 11,1800 га, 14,3907 га, 63,4699 га на території Волинської сільської ради; площею 9,4300 га та 21,8700 га на території Василівської сільської ради; прощею 9,8901 га на території Любимівської сільської ради та несільськогосподарського призначення, що надаються в оренду ПАТ «Енергопостачальна компанія «Херсонобленерго» площею 0,0051 га, розташованих за межами населених пунктів на території Тавричанської сільської ради, а також висновки оцінки вартості частини внутрішньогосподарської меліоративної мережі від НС №3 Р-1, яка обліковується на балансі Малокаховської сільської ради.

  Внесли зміни до районних програм: розвитку фізичної культури та спорту на 2013-2017 роки затвердженої рішенням ХХІІІ сесії районної ради VІ скликання від 28.02.2013 року № 315 і «Діти Каховщини», затвердженої рішенням ХV сесії районної ради VII скликання від 23 березня 2017 року № 204 та зміни до рішення VІІІ сесії районної ради VІІ скликання від 18.08.2016 року № 105 « Про перспективний план модернізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Каховського району на 2016-2020 роки».

  Також депутатський корпус затвердив спільний проект територіальних громад сіл, селищ, районної ради та об’єднаних територіальних громад Каховського району «Про інформатизацію та розвиток інформаційного простору Каховського РЦ ПМСД» та припинив діяльність юридичних осіб -КУ «Райтерцентр» та КРЦСССДМ в результаті їх реорганізації шляхом злиття.

  Всі питання порядку денного були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


  Похожие новости
 • Відбулась XVII позачергова сесія районної ради
 • Відбулася XVI сесія Каховської районної ради
 • Відбулася робоча нарада
 • Відбулася ХІV позачергова сесія районної ради
 • Відбулася V сесія Каховської районної ради

Добавить комментарий
 • wink winked smile am
  belay feel fellow laughing
  lol love no recourse
  request sad tongue wassat
  crying what bully angry
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  ***
Фото новини
події дня
 • 13 август

  В Херсонской области отложили сезон охоты

  Сезон охоты начнется в конце августа. Об этом на своей странице в социальной сети сообщил Юрий Попутько, директор областного департамента экологии.

  Подробнее 0
Новi статтi
13 август Стали известны детали кровавой аварии на Херсонщине

13 август В Херсонской области отложили сезон охоты

12 август 5 выпускников школ Каховского района Херсонщины выбрали русский язык на тестировании ВНО

12 август На Херсонщині розпочинають роботу мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги

11 август На Херсонщине планируют привести в порядок опасную дорогу

Топ новини