Каховка
» » Зустріч з народним депутатом Сергієм Хланем

  Зустріч з народним депутатом Сергієм Хланем


  За ініціативи депутатів Каховської районної ради, висловленої і підтриманої на останній сесії, у п’ятницю в районному Будинку культури відбулася зустріч з народним депутатом України С.Хланем, в якій взяли участь також селищний і сільські голови. До депутата Верховної Ради накопичилося чимало запитань, тож тепер депутати мали змогу отримати відповідь і висловити свої пропозиції і побажання.

  В першу чергу – це проблема пільгового оподаткування в аграрному секторі. С.Хлань запевнив, що питання втратило свою гостроту, оскільки ціна на сільгосппродукцію, в яку включено і податок на додану вартість, зросла. Таким чином, аграрії нічого не втрачають.

  Свою незгоду висловив депутат-аграрій В.Полюхович, однак зійшлися на тому, що обміняються «як математик з математиком» своїми розрахунками.

  Депутат О.Мартиненко від імені виборців порушив проблему самогоноваріння і збуту самогону та їх згубних наслідків для населення: слід відновити відповідальність за ці правопорушення. С.Хлань підтримав стурбованість з цього приводу і повідомив, що з цього приводу подано відповідні запити і буде внесено законодавчу ініціативу.

  Також С.Хлань доповів, що затверджено Програму фінансування Каховського району з Фонду соціального розвитку в розмірі 4,89 мільйона гривень. До програми включено лише ті об’єкти, на які своєчасно розроблено проектну документацію по капітальних ремонтах : шкіл в селах Червоний Перекоп, Тавричанка Роздольне, Любимівський ЗОШ № 2 , покрівлі дитсадка «Орлятко» в Червоному Перекопі, сільського Будинку культури в Дмитрівці, а також системи водопостачання в с.Дудчине. Разом з тим народний депутаті закликав сільських голів і далі працювати над розробкою проектів.

  А далі мова пішла про те, що слід активніше включитися в процес децентралізації, щоб новостворені об’єднані громади отримали додаткове фінансування на ремонт доріг, шкіл, дитсадків, ФАПів, вирішення інших злободенних проблем. Тим більше, що в першому читанні розглянуто законопроект про повернення місцевому самоврядуванню повноважень щодо земель державної власності. Але таке право передбачено лише для об’єднаних громад!

  Відбулося жваве обговорення проблем, в якому взяла активну участь голова районної ради Т.Тертична. Вона зазначила, що в процесі цієї роботи виникає чимало проблем і навіть конфліктів, здебільшого – через нестачу інформації, необізнаність з перевагами об’єднання громад. Гостро постала потреба в обміні досвідом: як позитивним, так і негативним – щоб уникнути помилок.

  С.Хлань підтримав побажання депутатів районної ради і обіцяв свою допомогу і сприяння, також цю проблему порушити й на обласному рівні. «Спілкування дає результат», - такий був головний лейтмотив цієї зустрічі.
  Зустріч з народним депутатом Сергієм Хланем Зустріч з народним депутатом Сергієм Хланем


  Похожие новости
 • Депутати районної ради тестували систему «Голос»
 • Сільська сходка в Архангельській Слободі
 • Відбулася VІ сесія Каховської районної ради сьомого скликання
 • Відбулися засідання депутатських комісій
 • Відбулася V сесія Каховської районної ради

Добавить комментарий
 • wink winked smile am
  belay feel fellow laughing
  lol love no recourse
  request sad tongue wassat
  crying what bully angry
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Запрещено использовать не нормативную лексику, оскорбление других пользователей данного сайта, активные ссылки на сторонние сайты, реклама в комментариях.

Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  ***
Фото новини
події дня
Новi статтi
18 декабрь Нацбанк продовжує опускати курс гривні

18 декабрь Співробітники "Асканії-Нова" почали роботу в режимі "обложена фортеця"

18 декабрь Олег Ляшко прокоментував бюджет 2018 і підтримку українського виробника

18 декабрь На Херсонщині під час погоні поліцейські розстріляли злочинця, який підірвав гранату

17 декабрь Україна задихається під тягарем боргів

Топ новини