Каховка
» » Сонячна електростанція як зручне джерело енергії

  Сонячна електростанція як зручне джерело енергії  Останнім часом виникає потреба у використанні відновлювальних джерел замість звичних корисних копалин. Запаси останніх у природі не поповнюються самостійно й не відновлюються, тому питання економії стає актуальним. Варто переходити на сонячну енергію, яка існує вже декілька мільйонів років і постійно доступна у великому обсязі.

  За допомогою спеціального обладнання сонячні промені сприймаються та перетворюються на кіловати, необхідні для живлення електроприладів і освітлення. Для цього встановлюють сонячні електростанції, що складаються з певної кількості комплектуючих. Вони здатні частково або повністю покрити потреби об'єкта в електроенергії.


  Сонячна електростанція

  Що таке сонячна станція та з чого вона складається

  У регіонах, де немає можливості під'єднатися до загальної мережі, таке рішення стане практичним варіантом для забезпечення будинку або дачі кіловатами. Купити сонячні електростанції варто, щоб користуватися у випадку нестачі потужності, а також для економії на комунальних послугах. Якщо користуватися енергією, яка надходить від панелей, не доведеться сплачувати за централізовану електрику.

  Щоб система працювала стабільно та покривала потреби об'єкта, потрібно правильно вибрати обладнання. У цьому допоможуть фахівці компанії Solar-Tech – вони мають великий практичний досвід у виборі та встановленні. Для створення якісної сонячної електростанції, яка працюватиме постійно і так, як треба користувачеві, необхідно подбати про правильну збірку панелей та іншого обладнання.

  Варто довірити вибір комплектуючих і монтаж досвідченим фахівцям – це один із головних факторів, який забезпечить стабільну роботу системи. Компанія Solar-Tech проводить енергетичний аудит, щоб визначити потреби конкретного об’єкта в енергії та підібрати обладнання достатньої потужності. Тут займаються монтажем і налаштуванням із нуля, також надають послуги з сервісного обслуговування протягом експлуатації.


  З чого складається автономна сонячна електростанція

  Для того щоб конструкція працювала злагоджено й виробляла енергію в потрібному обсязі, знадобляться:

  • фотоелектричні модулі. Це панелі, що приймають сонячне світло та перетворюють його на кіловати. Для максимальної ефективності їх потрібно встановлювати в місцях, які гарно освітлюються, – наприклад, на даху будинку;
  • кронштейни та спеціальні кріплення. Без них не вийде встановити сонячні модулі – набір таких деталей завжди купують разом з іншими комплектуючими для системи;
  • інвертор. Цей пристрій необхідний для перетворення постійного струму, який виробляють фотоелектричні модулі, на змінний. У такому форматі його сприймають електроприлади, тому відбувається живлення;
  • кабелі та конектори. Необхідні для комутації, мають бути стійкими до негативних факторів, зокрема погодних та механічних впливів.

  Залежно від призначення системи, може знадобитися додаткове обладнання. Наприклад, якщо нею потрібно користуватися постійно, а не тільки вдень, необхідно придбати акумулятор. Це пристрій, у якому накопичується згенерована енергія для подальшого використання тоді, коли фотоелектричні модулі її не виробляють (наприклад, вночі або за похмурної погоди). Акумулятор обов’язковий там, де немає підключення до загальної мережі.


  Сонячна електростанція

  Особливості вибору елементів сонячної електростанції

  Вартість обладнання завжди визначається індивідуально, що залежить від комплектації, характеристик, виробника та інших показників. Установка розрахована на безперервну експлуатацію протягом 30 років. Компанія Solar-Tech надає 10-річну гарантію та продає тільки сертифіковані установки. Для створення якісної геліосистеми вдома потрібно разом із фахівцями розрахувати потрібну потужність панелей, правильно вибрати інвертор та інше обладнання.

  Для тих, хто встановлює мережеву сонячну електростанцію, є можливість додатково отримувати пасивний дохід методом підключення до «Зеленого тарифу». Зробити все необхідне для цього допоможуть фахівці компанії Solar-Tech. Тут надають повноцінну гарантію на всі комплектуючі та вибирають найкращі місця для встановлення та постійної ефективної роботи.Погода
  Погода
  Погода в Каховке

  влажность:

  давление:

  ветер:


Валюта
  Информер курса валют

  ***
Фото новини
події дня
Новi статтi
15 сентябрь Сонячна електростанція як зручне джерело енергії

31 май Плазменная резка металла

30 май Практичная роскошь современной кухни

24 май Фильтры для питьевой воды

17 май Батареи для солнечных панелей: насколько практично такое решение

11 май Mercedes-Benz - это немецкий автопроизводитель, который является одним из лидеров в производстве премиум-автомобилей.

24 апрель Матрац Боннель: що це, особливості, переваги

7 апрель The Benefits and Considerations of Tall Kitchen Cabinets
6 июнь Одноразовая сигарета Elf Bar 2500 DISPOSABLE — еще больше удовольствия 
30 ноябрь Батарея Li-Ion для СЭС: почему лучше других вариантов

25 октябрь Расставить сети: действенные приемы онлайн-знакомств

22 октябрь Как купить кофту для девочки любого возраста

22 октябрь Почему стоит оформить автострахование КАСКО: преимущества

22 октябрь Нарешті почнемо добудовувати міст в Маршинцях - Максим Бурбак

28 октябрь З Днем автомобіліста і дорожника! - Максим Бурбак

26 октябрь Цікаву відписку отримав від Управління держпраці - Максим Бурбак

23 октябрь В Комітеті виборців України порахували як депутати відвідували засідання парламенту - Максим

Топ новини
Укртрансбезпека спільно з ДФС зловили псевдо-таксистів у Херсоні (ФОТО)
12 октябрь

Укртрансбезпека спільно з ДФС зловили псевдо-таксистів ...

Чергова зустріч з нашими партнерами з Європейського Парламенту - Максим Бурбак
12 октябрь

Чергова зустріч з нашими партнерами з Європейського ...