Каховка
» » СК «Каховка» впевнено крокує по чемпіонату області

СК «Каховка» впевнено крокує по чемпіонату області

30 серпня в Каховці на стадіоні «Олімпійський» був зіграний матч 11-го туру Чемпіонату Херсонської області з футболу. СК «Каховка» приймала на своєму полі одного з лідерів турніру – ФК «Дружба» з Новомиколаївки.

Після першого тайму господарі вигравали 2:0. Голи на свій рахунок записали Іван Тимофєєв і Дмитро Ратушний. У другому таймі, після точного дальнього удару у виконанні Віталія Петриченко, гості скоротили рахунок у матчі до 2:1.

Підсумок зустрічі – 2:1 на користь каховчан.

Варто відзначити, що сама гра не була на стільки яскравою та динамічною, як того хотіло більшість уболівальників. Величезна кількість жовтих карток, сутички на полі, які часом переростали в невеликі бійки. Все це більше нагадувало регбі, але не футбол.