Каховка
» » Херсонки завоювали медалі на Чемпіонаті з боксу

Херсонки завоювали медалі на Чемпіонаті з боксу

Херсонка привезла золоту медаль з Чемпіонату України з боксу серед жінок, який проходив з 5 по 11 лютого в місті Рівне.

Також команда Херсонської області завоювала одну срібну та п'ять бронзових медалей чемпіонату.

Петренко Юлія у ваговій категорії до 71кг серед юніорок здобула золоту медаль змагань.

Людмила Курнос у ваговій категорії + 81кг серед еліти завоювала срібну медаль змагань.

Брали участь в змаганнях спортсменки під керівництвом старшого тренера збірної Херсонської області з боксу серед жінок Ігоря Стецюка і тренера Анатолія Тішакова

«Наші дівчата боксували гідно. Після кожного турніру відразу видно над чим ще потрібно працювати спортсменам. З цього чемпіонату ми побудуємо план, за яким будемо діяти найближчим часом », - прокоментував результати змагань старший тренер збірної Херсонської області з боксу серед жінок Ігор Стецюк.